Komplexné stomatologické ošetrenie

Bratislava

Námestie Slobody 13

objednavky@laserdent.sk

Napíšte nám email

02 44 51 89 99

Po-Pia: 9:00 - 16:00

O nás

“Dobrá vec sa sama chváli – ale to neznamená, že čo sa samo chváli, je dobré”.

pokúsim sa Vám pomôcť.

kto sme?

Napriek tomu, že internet je preplnený stránkami tých naj – kliník, kde pracujú tí naj lekári verím, že aj pre nás sa nájde “trocha miesta pod slnkom”. Našou ambíciou totiž nie je byť najväčším a ani si nemyslíme, že sme najšikovnejší, či najmúdrejší. Bolo by to určite lichotivé, nie však seriózne. 

Vo svete, aj na Slovensku, je veľa šikovných ľudí, ktorí sú dobrí v tom čo robia. Je preto prinajmenšom neskromné tvrdiť sám o sebe, že som ten najlepší. Celoživotným snažením každého človeka by mala byť snaha dosiahnuť métu …NAJ…ktorú aj tak neuchopí. Niektorým sa však podarí dotknúť sa jej na okamih. Ale ten je prchavý a o chvíľu to už nie je pravda. 

A tak vyjadrenia, že sme najväčší, či najlepší sa tu nedočkáte. Všetko je relatívne. 

ako rastieme?

ako získavame
nových pacientov?

Nových pacientov získavame ústnym odporúčaním našich súčasných pacientov, ktorí šíria naše dobré meno, a my sa snažíme udržať si ho. Nemáme ambíciu byť (priestorovo a obratom) najväčším zariadením, ale primerane veľkým na to, aby bola našim klientom poskytnutá kompletná stomatologická starostlivosť (okrem zákrokov vyžadujúcim hospitalizáciu) na báze priateľských osobných kontaktov, založených na dôvere a pocite zodpovednosti. 

Takým, aby sme dokázali zvládnuť finančnú náročnosť drahej vyšetrovacej techniky – pre pacienta i pre nás – prijateľnej cenovej úrovni a mohli tak poskytovať špičkové služby za prijateľné ceny na jednom mieste.

náš team

personálne
obsadenie kliniky

Na klinike zamestnávam 2 lekárov, hygieničku a zdravotné sestry. Každý vykonáva liečbu, ktorú vie podľa stupňa svojich vedomostí a skúseností vykonať na vysokej odbornej úrovni. Priebežne im odovzdávam svoje skúsenosti, aby sme sa vyhli neúspechom a aby bol zabezpečený ich kontinuálny odborný rast. 

Týmto spôsobom chcem zabezpečiť pokračovanie kvalitného ošetrenia v tomto zariadení aj v budúcnosti, aby klienti nepocítili generačnú výmenu.

Mariana Sedláčková

Zdravotná sestra

Mariana Sedláčková

Zdravotná sestra

Mariana Sedláčková

Zdravotná sestra

Mariana Sedláčková

Zdravotná sestra

odborná
atestácia

personálne
vybavenie kliniky

Mám “starú školu”, atestáciu zo stomatológie 1. aj 2.stupňa, certifikát pre Dentoalveolárnu chirurgiu, ďalší pre Implantológiu a množstovo školení , kurzov z oblasti chirurgie, rentgenológie, laserovej terapie, čelustnej ortopédie. Sám som napísal niekoľko prednášok, článkov v odborných časopisoch a kapitoly v učebnici pre študentov stomatológie. V stomatologickej praxi často využívam laser – preto LASERDENT. 

Venujem sa aj výskumu v oblasti povrchov implantátov od rôznych výrobcov a možnosti ich ovplyvnenia ošetrením fyzikálnymi metódami, ako aj využitiu laserov v klinickej stomatológii. Na získavanie informácií v tejto oblasti míňam značné prostriedky a množstvo času. Dnes sa za informácie musí platiť, a za špičkové informácie obzvlášť.

0 +

rokov praxe

Pracoval som 16 rokov mimo Bratislavy na obvodoch južného slovenska ako obvodný, školský aj závodný lekár.

To bola moja škola života, kde som mal možnosť veľmi veľa pracovať, veľmi veľa vidieť a diagnostikovať širokú škálu ochorení dutiny ústnej. Rok som sa zdokonaľoval v chirurgii a onkológii na Ústave klinickej onkológie v Bratislave (dnešný Onkologický ústav sv. Alžbety) a následne po návrate z “terénu” som sa v dentoalveolárnej chirurgii zdokonaľoval počas klinických dní na 2: stomatologickej klinike v Bratislave. 

Svoje vedomosti si rozširujem a skúsenosti porovnávam na kongresoch v rôznych kútoch sveta ( Zürich, Barcelona, Florencia, Helsinky, Portorož, Kodaň, Jeruzalem, Tel Aviv, Praha ). Po takejto odbornej príprave som si otvoril súkromnú stomatologickú prax , ktorá spontánne rástla až som ju pred niekoľkými rokmi pretransformoval na LaserDent s.ro.

technologické vybavenie

Kompletné stomatologické vyšetrenie

RTG vyšetrenia intraorálne, panoramatické, CT vyšetrenie hlavy a čelustí

Ošetrenie v celkovej narkóze

Ošetrenie v celkovej narkóze